Відпочинок

Профспілка студентів Каразінського пропонує велику кількість послуг у сфері туризму. Екскурсії пейзажними куточками України, поїздки в гори та на море – це лише частина з того, що ми можемо запропонувати Вам.

Щорічно студенти довіряють свій відпочинок саме нам, адже з нашими пропозиціями вони отримують не лише вигідну вартість путівки, а й  веселу компанію з приємними спогадами.

З нами ви можете відвідати:

  1. Узимку:
  • засніжені Карпати (смт. Ясіня, б\в “Тиса”). Щодня для любителів катання на лижах буде можливість їздити в Буковель або на Драгобрат, а для прихильників спокійного відпочинку організовують екскурсії Закарпаттям та на гуцульську крафтову броварню.
  1. Улітку:
  • сонячну Одесу (смт. Затока) з базою відпочинку біля самого моря. На території бази є великі альтанки для компанії друзів, мангали, щоб насолодитися шашликом, та їдальня.
  • захоплюючі Карпати (смт. Ясіня), де можна покататися на конях, відвідати екскурсії на водоспади та озера та познайомитися з місцевим колоритом.
  • с.о.т. “Фігуровка” з вечірньою розважальною програмою, хвойним лісом і пляжем на березі Сіверського Дінця.

Усі заїзди тривають тиждень. Приєднуйтеся до великої Каразінської родини членів профспілки та відпочивайте із задоволенням!