Міжнародні навчальні програми

Відділ міжнародних програм та академічної мобільності є структурним підрозділом університету, що входить до Центру міжнародного співробітнитва Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Відділ відповідає за організацію та контроль міжнародних програм та академічної мобільності університету.

Завданнями відділу є організація та супроводження програм академічного та науково-технічного співробітництва, організація обміну фахівцями з іноземними вищими начальними закладами та організаціями.

Діяльність відділу спрямована на забезпечення активної академічної мобільності студентів, аспірантів, докторантів. Окрім цього, відділ здійснює збір та обробку інформації про діяльність міжнародних фондів та інституцій, які надають гранти та стипендії українським студентам та молодим науковцям.

Студентам університету в рамках реалізації права на академічну мобільність надається можливість взяти участь у провідних міжнародних програмах, таких як, Fulbright (Америка), Study of Poland (Польща), DAAD, Erasmus Mundus (Німеччина), Work and Travel (літня програма), та інші.
За детальною інформацією про існуючі в університеті програми можна звернутися до відділу міжнародних програм та академічної мобільності університету, який надає детальну інформацію про них.

Контакти відділу
майдан Свободи, 6, м. Харків, 61022
ауд. 400 (Північний корпус)
Тел.: +38 (057) 705-09-54
Графік роботи: пн.-чт., з 10.00 до 17.00;
пт. з 10.00 до 16.00.
Перерва: з 12.30 до 13.00

Начальник відділу
Анна Сергіївна Турлакова
Тел.: +38 (057) 705-09-54
E-mail: int.dep@karazin.ua