База відпочинку Фігуровка

Спортивно-оздоровчий табір «Фігуровка» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна — один із перших студентських таборів України, який працює з 1957 року.
У мальовничому куточку Харківської області — біля Сіверського Дінця, де багато років відпочивають студенти та викладачі знаходиться наш табір. Чисте повітря, прозора вода, сосновий ліс — усе це дає змогу оздоровлювати відпочиваючих після напруженого навчального року .
Мешкають відпочиваючі у літніх житлових будинках та двоповерхових котеджах, розрахованих на 100 місць. Табір забезпечений артезіанською водою.
Відпочиваючим надаються спортивний інвентар та обладнання для занять такими видами спорту, як: футбол, баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс та інші.
Постійно організовуються пішохідні і водні екскурсії мальовничими місцями Чугуївського району, а також до музею видатного художника Іллі Репіна.
На березі Дінця табір має свій пляж та човникову станцію, на якій відпочиваючі користуються човнами для оздоровчих прогулянок, спортивної греблі та риболовлі.

Протягом літнього сезону табір має можливість приймати понад 300 чоловік. Членам профспілки університету надаються путівки зі знижкою. У вартість путівки входить триразове харчування.

З 2016 року табір обладнаний зонами Wi-Fi.

Адреса: Харківська область, Чугуївський район, урочище «Фігуровка», спортивно-оздоровчий табір «Фігуровка».