Новини

З 26 грудня до 8 січня на факультетах відбувається збір та обробка документів для призначення рейтингових балів за досягнення у науковій, науково-технічній, громадській та спортивній діяльності студентам.
Щоб отримати рейтингові бали студент має:
1. Подати до робочої групи факультету подати оригінал та копію документів, що підтверджують його досягнення. ВАЖЛИВО! До розгляду приймаються ті документи, що відповідають пункту 5.16. Правил призначення і виплати стипендій у ХНУ імені В.Н. Каразіна (http://profkom.ua/rejtingovi-spiski-na-stipendiyu/).
2. На факультеті кожний наданий студентом документ реєструється у «ВІДОМОСТІ реєстрації наданих документів для призначення рейтингових балів за досягнення у науковій, науково-технічній, громадській та спортивній діяльності студентам факультету», студент ставить підпис, який затверджує надання копій документів.
Після обробки та систематизації наданих студентами документів відбудеться спільне засідання профспілкової організації студентів та Студентської ради університету на якому будуть розглядатися питання призначення рейтингових балів. Інформацію про дату та час засідання буде опубліковано на ресурсах профкому студентів. Слідкуйте за новинами!