Субсидії

Профком студентів, аспірантів і докторантів університету надає консультації щодо оформлення субсидії – адресної безповоротної допомоги держави зі сплати житлово-комунальних послуг.

На отримання субсидії мають право студенти та аспіранти, що мешкають у гуртожитках студмістечка.
Для оформлення субсидії необхідно:
– заповнити «Заяву про призначення житлової субсидії»;
– замовити в деканаті «Довідку про доходи» (!!!ЗА ПЕРІОД 01.10.2017 – 31.03.2018!!!);
– заповнити «Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії» (в дохід включаються будь-які грошові доходи – премії, матеріальні виплати тощо);
– заповнити «Довідку про склад сім’ї та розмір платежів за житлово-комунальні послуги».

*усі зазначені документи (крім «Довідки про доходи») можна одержати в профкомі студентів, аспірантів і докторантів (ауд. 2-53 головного корпусу).

Після оформлення документів, їх необхідно надати до районних відділів субсидій м. Харкова – мешканцям гуртожитків № 6, 7 до відділу субсидії Київського району (вул. Чернишевського, 55), мешканцям гуртожитків № 2, 4, 5, 9, 10, 11 рекомендованим листом до відділу субсидії Шевченківського району (повна адреса: Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, проспект Науки, 17а, 2-й поверх, м. Харків, 61166).

СУБСИДІЯ ОФОРМЛЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ УСЬОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

⚡ВАЖЛИВО ПРО СУБСИДІЇ⚡
В серпні 2017 року вступили в дію зміни до порядку оформлення житлових субсидій. Звертаємо вашу увагу на наступні важливі пункти:
📌Для тих, хто оформлюватимете субсидію в жовтні, необхідно подавати ДОВІДКУ ПРО ДОХОДИ ЗА ПЕРІОД З 01.10.17р. по 31.03.18р.
📌По закінченню терміну призначення субсидії студент повинен надати довідку про склад сім’ї до відділу субсидій ДЛЯ ЇЇ ПОДОВЖЕННЯ!
📌Якщо студент матиме ЗАБОРГОВАНІСТЬ за гуртожиток БІЛЬШЕ 340 грн., субсидія на наступний період НЕ ПРИЗНАЧАТИМЕТЬСЯ!