ПОСТАНОВА Пленуму комітету первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (25.11.2018 р.)

ПОСТАНОВА

Пленуму комітету первинної профспілкової організації студентів, аспірантів

і докторантів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна

25 квітня 2018 р.

Заслухавши та обговоривши звітну доповідь голови профкому Махновського С.С. про роботу комітету первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів за період з 01.12.2017 р. по 25.04.2018 р. та доповідь ревізійної комісії про перевірку фінансово-господарчої діяльності первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів  за період з 01.12.2017 р. по 24.04.2018 р. ПЛЕНУМ постановляє:

1. Роботу профкому за звітний період визнати «задовільною».
  2. Інформацію ревізійної комісії про перевірку фінансово-господарчої діяльності первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів взяти до відома.
  3. Профспілковому комітету:

3.1. Впроваджувати профспілкові проекти (заходи), спрямовані на реалізацію актуальних потреб та інтересів членів профспілки.

Відповідальний:Махновський С.С., голова профкому.

Термінвиконання: постійно

3.2. З метою підвищення ефективності діяльності профкому в соціальній, організаційно-масовій, культурній, спортивній та інших напрямках і покращення внутрішньопрофспілкової діяльності оптимізувати роботу постійних комісій профкому.

Відповідальний:Махновський С.С., голова профкому.

Термінвиконання: до 01.10.2018 р.

1. Вивести зі складу профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів: Герасімову Р.С. (факультет психології) – у зв’язку з переобранням; Дьяконову Т.М. (соціологічний факультет) – за власним бажанням.
  2. Обрати до складу профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів:
  3. Мороз Ю.О. – голова профспілкової організації студентів факультету психології;
  4. Мітіна Я.О. – профспілковий представник від профорганізації студентів факультету іноземних мов.
  5. Вивести зі складу президії профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів: Гороха Д.В. (фізико-технічний факультет), Яцину В.Ю. (фізичний факультет) – за власним бажанням.
  6. Обрати до складу президії профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів:
  7. Каплуновська Н.А. – голова профспілкової організації студентів факультету міжнародних економічних відносин і туристичного бізнесу;
  8. Кухтін А.А. – голова профспілкової організації студентів факультету геології, географії, рекреації і туризму.