Новини

25-28 травня 2017 року у Харкові проходили змагання зі стрільби з лука за програмою ХІІІ літньої Універсіади України.
Наш університет був основним організатором цих змагань.

Переможцями цих змагань стали Олена Борисенко (соціологічний факультет, 3 золоті медалі) та Вікторія Петросян (соціологічний факультет), Владислав Артюх (економічний факультет). Срібним призером стала студентка факультету математики та інформатики Катерина Гугленко, бронзовими – Микита Кравчук (фізико-енергетичний факультет), Катерина Нестеренко (біологічний факультет) Марина Топчій та Іван Білецький (факультет іноземних мов). Окрасою змагань стали фінали, які проводились на майдані Свободи, поряд з північним навчальним корпусом, та транслювались у прямому ефірі телеканалами ОТБ та X-SPORT.
У загальнокомандному заліку команда Каразінського університету посіла друге місце серед ВНЗ України, поступившись лише спортсменам Львівського державного університету фізичної культури.

Вітаємо лучників та їх тренерів – старших викладачів Віктора Олександровича Галазюка та Вікторію Олександрівну Коваль, з успішним виступом і бажаємо нових перемог!