Новини

Шановні члени профспілки! 11 грудня о 16:00 на базі студентського клубу “Karazin Student Hall” (вул. О.Яроша, 11)  відбудеться пленум Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів!

Проект порядку денного:

1. Звіт про роботу профкому первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів за період з 26.04.2018 р. по 10.12.2018 р.

Доповідач – Махновський С. С.

1. Інформація ревізійної комісії про перевірку фінансово-господарчої діяльності первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів за період з 01.05.2018 р. по 10.12.2018 р.

Доповідач – Яшкіна Д. Д.

1. Про зміни у складі профкому первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів.
  2. Про зміни у складі президії профкому первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів.
  3. Про зміни у складі ревізійної комісії профкому первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів.
  4. Про висунення кандидатур від первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів на Конференцію трудового колективу.
  5. Про висунення кандидатур від первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів до складу стипендіальної комісії.
  6. Різне.