АКТУАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ

ОФОРМЛЕНИХ СУБСИДІЙ

Січ
Увага!
17.01.2019 об 11:00 в ауд. Велика Фізична відбудеться Спільне засідання Студентської ради та профкому первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів університету. Під час засідання буде розглянуто питання щодо нарахування рейтингових балів за досягнення студентів у науковій, науково-технічній, громадській та спортивній діяльності. До участі у засіданні запрошуються члени робочих груп та здобувачі рейтингових балів.
Posted in: Без рубрики,
Гру
Новорічні солодощі від профспілки для членів профспілки, які мають дітей, та студенти з числа дітей-сиріт!
Шановні члени профспілки, які мають дітей, та студенти з числа дітей-сиріт! Запрошуємо вас отримати новорічні солодощі від профспілки з 18 по 28 грудня в ауд. 2-53 головного корпусу. При собі необхідно мати профспілковий квиток!
Posted in: Увага!,
Гру
Пленум комітету первинної профспілкової організації студентів аспірантів і докторантів ХНУ імені В.Н. Каразіна
Шановні члени профспілки! 11 грудня о 16:00 на базі студентського клубу "Karazin Student Hall" (вул. О.Яроша, 11)  відбудеться пленум Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів! Проект порядку денного:   Звіт про роботу профкому первинної профспілкової організації студентів, аспірантів і докторантів за період з 26.04.2018 р. по 10.12.2018 р. Доповідач – Махновський С. С. Інформація ревізійної [...]